2015 Yaz Giyim Kombinleri

2015 Yaz Giyim Kombinleri

Yayınlanma : 2015-07-16 11:23:48 / Ekleyen : Can Oz

Bu yaz yepyeni kombinlerle beraber sokakta, plajda ya da iş hayatında daha şık olabilirsiniz. Sizler için yaz giyim kombin önerilerimizi toparladık.

Bilindiği üzere kıyafetlerde desenler ve renk tonları çok önemlidir. Desenler sayesinde daha cesur ve güçlü görünmek mümkün. Geçen yaz aylarında olduğu gibi bu yaz da desenler ön planda. Ancak geçmiş yıllara göre biraz daha farklı olarak ön planda. Parlak ve cesur desenler bu yaz sizi modaya uygun ve daha cesur gösterecek. 

Sokaklarda ve plajlarda geçen yıllardaki gibi bilekten bağcıklı ayakkabılar yine ön planda olacak. Hem erkeklerde hem de kadınlarda oldukça güzel ve estetik bir görünüm sağlayan bilekten ayakkabılar, bu yaz da en sık karşılaşacağınız kombinler arasında. 

Geçen yaz aylarındaki gibi bu yaz da spor giyim her zamanki gibi çok fazla görülecek. Şık bir spor ayakkabı ve kirli lekeleri kotla beraber daha güçlü ve güzel görünmeniz mümkün. Spor giyim yine en çok tercih edilen kombinler arasında olacak. Ayrıca salaş giyim tarzlarının da ön planda olacağı bir yaz geçireceğiz. 

Benzer Yazılar

Sokak Modası Rock Giyim Tarzı 2015

Sokak Modası Rock Giyim Tarzı 2015

Ekleyen : Can Oz / Tarih : 16/07/2015

Rock her ne kadar bir müzik tarzı da olsa kendini kıyafetlerle ve giyim kombinleriyle belli eden de bir tarz aynı zamanda.