Sokak Modası Rock Giyim Tarzı 2015

Sokak Modası Rock Giyim Tarzı 2015

Yayınlanma : 2015-07-16 11:34:01 / Ekleyen : Can Oz

Rock her ne kadar bir müzik tarzı da olsa kendini kıyafetlerle ve giyim kombinleriyle belli eden de bir tarz aynı zamanda.

Rock her ne kadar bir müzik tarzı olsa da rock müzik dinleyenlerin bunu yansıtabilmek için, rock tarzı sokak giyimlerinden yana olduğunu görüyoruz. Rock müzik içerisinde isyan ve sisteme karşıtlık barındırdığı için giyim kombinleri de aynı şekilde cesur ve sıragelmiş kombinlere tepkisini öne koyan cinstendir. Sokak modası şeklinde tabir edilen rock giyim tarzları daha çok salaş kombinler olarak göze çarpar. 

Siyah renk tonlarının ağırlıkta olduğu rock giyim kombinleri aynı zamanda mor, kremit rengi, kırmızı tonlardaki kıyafet ve aksesuarlarla da ön planda olacağa benziyor. Rock müziğin ilk dönemlerinden beri sıragelen deri pantolon, bu yaz da ön planda olacak. 

Ayrıca yırtık kot ve üstünüze giyeceğiniz herhangi bir grup tişörtüle salaş ve rock giyim kombinine uygun giyimi tercih edebilirsiniz. Kadınlarda bu yaz da yüksek bel kotlar ve deri aksesuarlar rock giyim kombinlerinin büyük bir bölümünü oluşturacak. Deri bir kot ve üzerinize giyebileceğiniz beyaz bir tişörtle de salaş giyinebilir ve gayet hoş bir rock giyim kombini oluşturabilirsiniz. 

Kemik çerçeve ya da lennon gözlükleri gibi rock felsefesine daha uygun aksesuarlar tercih etmeniz sizi daha güzel ve rock giyim tarzına uygun gösterecektir.

Benzer Yazılar

2015 Yaz Giyim Kombinleri

2015 Yaz Giyim Kombinleri

Ekleyen : Can Oz / Tarih : 16/07/2015

Bu yaz yepyeni kombinlerle beraber sokakta, plajda ya da iş hayatında daha şık olabilirsiniz. Sizler için yaz giyim kombin önerilerimizi toparladık.